Information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac. Nam consectetur velit et erat fermentum aliquet. In laoreet, sem sit amet faucibus pulvinar, purus tellus tincidunt ex, vel blandit nibh dui sit amet justo.

Categories

Recent Posts

Inwestycja

Zielone Wzgórza

Inwestycja

To nowoczesne i funkcjonalne mieszkania w zabudowie szeregowej przy ulicy Prochownia na Zagórzu. Doskonale łączą w sobie komfort życia w mieście z klimatem podmiejskim.

W skład osiedla wchodzi 12 mieszkań trzypokojowych o powierzchni od 61,3 m2 do 65,8m2 Wszystkie mieszkania posiadają komórki lokatorskie, parking wbudowany i ogólnodostępne miejsca parkingowe na zewnątrz. Mieszkania na parterze posiadają przestronne ogródki, natomiast mieszkania na pierwszym piętrze balkon oraz poddasze.

Zielone Wzgórza z widokiem na piękną panoramę Kielc to idealne rozwiązanie dla rodzin szukających odpoczynku od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym dostępem do infrastruktury.

Prestiż inwestycji dodaje modernistyczne wykończenie budynku, osiągnięte dzięki dbałości o szczegóły przy użyciu wysokiej jakości materiałów (trzyszybowe energooszczędne okna firmy DAKO, brama wjazdowa ocieplana, ogrodzenie z gabionu).

Troszcząc się o wygodę i bezpieczeństwo mieszkańców przewidziane zostały bramy z kontrolą dostępu, a dla najmłodszych plac zabaw. Oddanie mieszkań do użytkowania zaplanowano na IV kw. 2019 r. Do końca I kw. 2020 będą trwały prace związane z zagospodarowaniem terenu.

O inwestorze

Polonica Deweloper Spółka z o. o. S.K. została powołana w celu realizacji Przedsięwzięcia Deweloperskiego Zielone Wzgórza. Gwarantem powierzenia tego zamierzenia jest wieloletnie doświadczenie firmy POLONICA D.COM SP. z o.o. S.K.A będącej wiodącym producentem pokryć dachowych: blachodachówki i blachy trapezowej oraz liderem w sprzedaży kompleksowych systemów dachowych.

Firma zajmuje się również montażem pokryć, elewacji wentylowanych, wykonawstwem oraz montażem witryn aluminiowych, okiem i drzwi aluminiowych. POLONICA D.COM oferuje dodatkowo sprzedaż okien fasadowych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz ich montaż.

Lokalizacja

Zielone Wzgórza są usytuowane we wschodniej, cichej, kameralnej i otoczonej zielenią części Kielc przy ulicy Prochownia na Zagórzu skąd rozciągają się piękne widoki na panoramę miasta.

Dojazd ulica Cedzyńską. Inwestycja łączy w sobie komfort życia w mieście z klimatem podmiejskim.Unikalne położenie blisko Centrum, zaledwie 2km w linii prostej zapewnia doskonałą komunikację z resztą miasta.

Zaletą inwestycji jest łatwy dostęp do przystanków komunikacji miejskiej znajdującej się m.in. na ul. Zagórskiej, w niedalekiej odległości znajduje się pętla autobusowa.

Zielone Wzgórza są ze wszystkich stron otoczone zieloną przestrzenią, co czyni ją miejscem idealnym do codziennego relaksu i uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. W odległości 50m od osiedla znajduje się hodowla koni z możliwością nauki jazdy.

Infrastruktura

EDUKACJA: Szkoła Podstawowa nr 24 ul. Kujawska i Szkoła Podstawowa nr 28 ul. Szymanowskiego w odległości 1,8km, Zespół Szkół Katolickich im. Św. Stanisława Kostki ul. Św.Śt.Kostki,  Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Kopernika, Szkoła Muzyczna ul. Głowackiego w odległości 2,5km, Przedszkole Samorządowe nr 24  ul. Chopina w odległości 1,7km., VI Liceum Ogólnokształcące  ul.Słowackiego.

ZDROWIE: Specjalistyczne przychodnie lekarskie na ulicy Zagórskiej w odległości 1,5km i 2km, Klinika na ul. Szczecińskiej w odległości 1,6km i ul. Sandomierskiej, Stomatologia Rodzinna, Apteki w tym na ulicy Zagórskiej.

SPORT: Międzyszkolny Stadion Atletyczny, Korty tenisowe w odległości 2km,  Fitness w odległości 1,4km, basen letni ul.Piecka i kryta pływalnia ul. Szczecińska oraz fitness w odległości 1.6km,

SKLEPY I SUPERMARKETY: TESCO w odległości 2,2km, liczne sklepy tj. Lewiatan, Groszek i inne

KOŚCIÓŁ: Parafia Św. Maksymiliana, Marii Kolbego w odległości 800m

REKREACJA: Ogródki działkowe, Rezerwat Geologiczny Wietrznia, Geopark, Park Krajobrazowy w odległości niespełna 2km

INNE: Filharmonia, Teatr, Biblioteka Publiczna Miejska na ulicy Zagórskiej, Osiedlowy Klub Kultury ”Miniatura”